Aktualności

Przegrana

• autor: bennington, 2014-09-09 20:19

Bukowianka- Przełęcz 2-3 (0-2)

W pierwszym meczu na własnym stadionie ulegliśmy Dukli przegrywając w ostatnich minutach po rzucie karnym który ustalił wynik spotkania. Pierwsza połowa w porównaniu do drugiej to zupełnie inny mecz. Mimo zdobycia kolejnych 2 bramek przez Dawida Romerowicza nie udało sie wywalczyć punktów. Zbędny jest komentarz czy był karny czy nie, każdy ma swoje zdanie na ten temat i trzeba się z tym pogodzić że to sędzia decyduje o losach spotkania. Zdjęcia z meczu autorstwa Bogusława Szczurka dostępne są na stronie http://www.terazkrosno.pl/wiadomosci/974-bukowianka-bukowsko-przelecz-dukla-2-3